Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Пізнаємо науковий світ: відділ біохімії пухлинного росту

Знайомство з Інститутом експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Ростислава Євгеновича Кавецького НАНУ студенти-біотехнологи групи 4-1 завершили відвідинами відділу біохімії пухлинного росту для медичної практики.

На цей раз студенти мали нагоду долучитись до світу наукових звершень вчених відділу щодо вивчення молекулярних механізмів дії поліамінів за умови пухлинного росту та можливостей застосування синтетичних і природних інгібіторів/модуляторів метаболізму поліамінів та аргініну для лікування онкологічних захворювань.

Працівники відділу гостинно прийняли відвідувачів та детально роз’яснили необхідність дослідження протипухлинної дії інгібіторів синтезу поліамінів та розробку способів застосування синтетичних і природних інгібіторів/модуляторів метаболізму поліамінів та аргініну для лікування онкологічних захворювань.

Студенти дізналися про вагоме прогностичне значення молекулярно-біологічних маркерів (ODC, NF-кB та ін.) у хворих на рак грудної залози.

Працівниками відділу була запропонована концепція застосування композиту поліфенолів зеленого чаю в комплексному лікуванні онкологічних захворювань. Відвідувачам пояснили, що біокомпозит із зеленого та червоного винограду може бути застосований в клінічній онкології для підсилення терапевтичного ефекту цисплатину і доксорубіцину та зниження їх побічних токсичних ефектів у хворих, які приймають ці препарати.

Працівники інституту наголосили про можливість застосування біокомпозитів у харчовій промисловості для підсилення якості та біологічної цінності харчових продуктів. Це досить актуальне питання, оскільки всі присутні були студентами спеціальності «Промислова біотехнологія».

Ми щиро вдячні кафедрі за можливість розширення наукового кругозору в рамках проведення лабораторних робіт з дисципліни «Біотехнологія культур рослин і тварин», а також керівництву та представникам інституту за теплий прийом та цікаве ознайомлення з роботою та здобутками вчених, які працюють задля розвитку вітчизняною науки понад 50 років в галузі експериментальної і клінічної онкології, що на сьогоднішній день має вагоме значення з точки зору зниження гостроти онкологічної ситуації в Україні.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка