Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Непoвтoрну aтмoсферу пaрлaменту вiдчули першокурсники-біотехнологи

Майже кожен українець знає як виглядає зовні Верховна Рада України, проте далеко не всім доводилось побувати всередині цієї знакової будівлі.

Нещодавно для студентів першого курсу спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» кураторами Ольгою Євтушенко і Аліною Сірик була організована ще одна захоплююча екскурсія, цього разу – до парламенту нашої держави – Верховної Ради України.

Будівля Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя, а також є величною архітектурною пам’яткою нашої країни, однією з найвідоміших будівель Києва. З першого погляду ми були вражені величчю, красою та масштабами будівлі парламенту, у стінах якої вершиться історія, тут приймають доленосні рішення щодо розвитку нашої держави, які вирішують долю країни та її громадян.

Надзвичайно змістовну й пізнавальну оглядову екскурсію провела екскурсовод Анна Бакланова. В ході екскурсії студенти отримали значний масив корисної інформації: дізналися цiкaвi iстoричнi вiдoмoстi про історію проектування та будівництва будівлі Верхoвної Рaди, вiдчули непoвтoрну aтмoсферу пaрлaменту, оглянули неймовірний інтер'єр вестибюля, головного фойє й зони для брифінгу та особливо цікавим було побачити на власні очі те, що можемо спостерігати лише по телебаченню.

Учасників екскурсії провели поверхами будівлі, дозволили відчути себе депутатами. Окрему увагу було приділено почесному порталу в центральному холі українського парламенту, у якому зберігають Прапор незалежності України, який 28 років тому був урочисто внесено до сесійної зали Верховної Ради депутатами України першого скликання.

У головному фойє студенти оглянули місце реєстрація народних депутатів України, велике електронне табло інформаційної системи «Рада-3». Зосередила увагу екскурсовод на картині Олексія Кулакова «Державотворення», яка є символом вільної, незалежної України та відображає історичний день 24 серпня 1991 року, коли 350 депутатів проголосували за незалежність нашої країни. Дуже значимий експонат головного фойє – це Конституція України.

І звичайно найцікавіше це сесійна зала, з гостьової ложі якої видно все як на долоні: президія, крісло Президента України, урядові ряди, депутатські робочі місця. До того ж Анна Бакланова розповіла багато цікавих фактів про сьогоднішній склад Верховної Ради України, про депутатів-старійшин та інших цікавих особистостей, про основні засади та принципи проведення засідань, правила розміщення у залі гостей та журналістів, особливості електронної реєстрації відвідувачів парламенту.

Студенти-біотехнологи та їх куратори щиро вдячні керівництву Національного університету харчових технологій за сприяння в організації екскурсії, за гостинність Верховній Раді України, а особливо, екскурсоводу Анні Баклановій за надзвичайно цікаву подорож стінами українського Парламенту.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка