Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Наука та сучасне фармацевтичне виробництво: VІІІ науково-практична конференція школи молодих науковців АТ «Фармак»

АТ «Фармак» знову дав чудову можливість здобувачам проявити свої творчі та інтелектуальні здібності і поділитися фактично із усією країною набутими знаннями, адже на конференції школи молодих науковців зібралися дослідники із багатьох куточків нашої країни. Для участі у VІІІ науково-практичній конференції школи молодих науковців «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво» було надіслано близько 50 тез, але зробити усні доповіді були запрошені не усі. Тож приємно, що наукові роботи магістрантів-біотехнологів саме кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ змогли зацікавити спеціалістів фармацевтичної компанії «Фармак». Значна частина тематик робіт науковців мали спільні аспекти, і в певні моменти конференція перетворювалась на дискусійний клуб із обговорення наукових досягнень. Після кожної доповіді не залишалося нічого іншого, крім як захоплюватися тими напрямками досліджень, якими нині займається наукова молодь.

Хоча часу на доповідь було мало, але роботи магістрантів нашої кафедри зацікавили усіх присутніх. Про це свідчила та кількість запитань, які їм задавали по закінченні доповіді. Магістрант другого року навчання Назар Видасов представив результати наукової роботи «Вплив гіперінсулінемії на експресію маркерів епітеліально-мезенхімального переходу в клітинах раку передміхурової залози людини». Далі виступали магістранти першого року навчання. Робота Світлани Бондарук і Аліни Кернер на тему «Антимікробні речовини базидіоміцетних грибів як альтернатива антибіотикам» зацікавила можливістю використання антимікробних речовин грибів у складі косметичних та лікарських засобів місцевого застосування. Софія Цапко представила доповідь, що стосувалась потенціалу дріжджових кілер-токсинів – «Yeast killer toxins as promising antifungal agents». Їй висловили побажання: у майбутньому розробити на основі кілерних токсинів дріжджів новітній безпечний антимікотичний препарат з новим механізмом дії. Присутніх зацікавила доповідь Юлії Лазюки на тему «Антибактеріальні та антифунгальні властивості біогенних наночасток селену», що стосувалась можливості отримання наночасток металів з використанням бактеріальних клітин, а також їх біологічних властивостей.

Після закінчення роботи секційного засідання були оголошені найкращі доповіді і переможці. Серед них виявились магістранти кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ – Назар Видасов і Софія Цапко, які отримали друге місце. Слід відмітити, що комісією були оцінені усі зроблені доповіді і усі доповідачі отримають цінні призи від АТ «Фармак».

Тож вітаємо учасників і бажаємо їм подальших наукових звершень!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка