Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Факультет БТЕК відкриває двері для вступників - 2022

Війна, на жаль, багато чого змінила… Але є речі, які жодна війна не змінить: Україні, як і раніше, потрібні кваліфіковані спеціалісти, біотехнологія залишається провідною наукою ХХІ століття та саме у НУХТ проводять підготовку висококваліфікованих біотехнологів!

В силу незалежних від нас обставин якось особливо не помітно промайнули останні місяці навчання випускників-2022 та вже незабаром кожен з них має визначитись з тим Де? На якій формі навчання? та За якою спеціальністю здобувати вищу освіту? А враховуючи унікальні обставини цьогорічної вступної кампанії, їм особливо складно зорієнтуватися і не схибити. Тому, профорієнтаційні команди університету продовжують проводити різноманітні інформаційні заходи для інформування нинішніх абітурієнтів, аби максимально допомогти всім зробити правильний вибір і у подальшому стати кваліфікованими фахівцями задля відбудови і процвітання Батьківщини.

Найбільш продуктивні з цієї точки зору Дні відкритих дверей, під час яких представники університету зустрічаються з абітурієнтами і розповідають про особливості вступної кампанії та переваги навчання в нашому університеті. Під час такого живого спілкування вступників зі студентами та викладачами максимально зрозумілими стають навіть дуже складні речі.

Отже, 18 червня відбувся День відкритих дверей факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК). В ході зустрічі про навчання на факультеті БТЕК детально розповіла деканка факультету Наталія Грегірчак, з особливостями вступної кампанії 2022 гостей заходу ознайомив асистент кафедри біотехнології і мікробіології (БТМ) Віктор Удимович, а також розібратись з деякими моментами допомагала представниця Приймальної комісії НУХТ Юлія Запорожець, яка наголосила на тому, що за потреби кожен бажаючий легко може зорієнтуватись у нових правилах цьогорічного вступу, відвідавши на сайті університету вкладку Вступ-2022.

Також на зустрічі були присутні представники випускових кафедр доцентка кафедри БТМ Світлана Тетеріна, доцент кафедри екологічної безпеки та охорони праці В'ячеслав Харченко, які наголосили на перевагах отримання відповідного фаху саме у НУХТ. Наприкінці заходу своїм досвідом навчання поділилися здобувачі освіти факультету БТЕК магістрантка спеціальності 101 «Екологія» Руслана Захарова та студентка другого курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Катерина Гвоздецька.

Приємно відмітити, що серед гостей заходу були присутні майбутні вступники практично усіх категорій (ті, хто вступатимуть на базі повної загальної середньої освіти, ті, хто мають диплом молодшого спеціаліста та мають можливість здобувати подальшу освіту за скороченою формою навчання, а також ті, хто планують вступати в магістратуру). Доволі широкою була і географія учасників заходу: до зустрічі долучилися не лише кияни та мешканці Київщини, а й сусідніх регіонів, зокрема Житомирщини.

Під час зустрічі говорили багато про що: про важливість правильного вибору вищого навчального закладу; про актуальність біотехнології в сучасному світі, про особливості вступу і навчання в НУХТ, про перспективи працевлаштування, але головний посил усього заходу так і не був озвучений. Адже він і не потребує озвучення. Учасники ЗУМ-конференції його не почули, а відчули. І цей посил – відкритість НУХТ. Відкритість до всього нового, адже попри те, що університет існує вже більше століття, НУХТ іде в ногу з усіма сучасними тенденціями. Відкритість до іноземного досвіду. Відкритість до абітурієнтів врешті-решт. Тож попри пандемію ковіду, попри військове лихоліття і сирени повітряних тривог, НУХТ відповідально працює зі своїми майбутніми студентами, адже Двері університету для них завжди ВІДКРИТІ! Так було, є і буде!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка