Зустрічі із випускниками кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ – це завжди пізнавально, адже вони діляться історіями свого успіху та розповідають про різні лайфхаки для успішної співбесіди. Викладач дисципліни «Методологія та організація наукових досліджень» Оксана Скроцька запросила випускницю нашої кафедри Наталію Котовську поспілкуватись із здобувачами та поділитись із ними досвідом пошуку роботи за спеціальністю. Наталя закінчила навчання у магістратурі в 2018 р., а нині працює регуляторним менеджером у міжнародній компанії з виробництва продуктів харчування «Danone».
Свою зустріч Наталя розпочала із власного досвіду пошуку роботи. Виявляється, що може пройти близько пів року від моменту подачі резюме і до дзвінка з міжнародної компанії із запрошенням на співбесіду. Щоб зрозуміти, чи підходить той чи інший кандидат за професійними компетенціями досить часто дають певне завдання для виконання і лише потім запрошують на співбесіду. Але це ще не все, адже може бути близько трьох співбесід, аж поки компанія дасть позитивне рішення і буде домовлено про зустріч для підписання контракту. Також перш, ніж подавати резюме на певну посаду бажано дізнатись максимум інформації про компанію, щоб розуміти, які саме спеціалісти їй потрібні, адже при прийомі на роботу враховуються не лише професійні дані, а беруться до уваги такі особистісні характеристики, як темперамент, емоційність, комунікабельність та ін.
Зустріч із Наталією була дуже і дуже цікавою. І весь позитив, який наша випускниця вклала у свою розповідь передався здобувачам, як-то кажуть через монітори новомодних гаджетів. Студенти вкотре переконались, що освіта біотехнолога є універсальною і для таких спеціалістів відкриті двері багатьох підприємств. Також Наталя на власному досвіді показала, чому важливо вивчати усі дисципліни, які викладають в університеті, адже ніколи не знаєш, що тебе можуть запитати на співбесіді. Тож після такого спілкування у здобувачів з’явилась мотивація до навчання та саморозвитку.
Наприкінці зустрічі наша випускниця відповіла на усі питання, які хвилювали юних біотехнологів. Тож ми дякуємо Наталії за зустріч і бажаємо лише творчої наснаги і нових звершень!