Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

До нових висот!

Починаючи з ІІІ курсу, студенти кафедри біотехнології і мікробіології розпочинають виконувати науково-дослідні роботи на базі науково-дослідних інститутів, а також у лабораторії біотехнології нашої кафедри. Цей рік також розпочався з розподілу студентів, які виявили зацікавленість і бажання здійснювати наукові дослідження у царині біотехнології.

Кафедра біотехнології і мікробіології НУХТ. Андрій Вороненко, Максим Зеленко, Даша Андрейко, Марина Зикова, Катерина Зусько, Олена Шулімова, Олександра Шкут, Ольга Бородіна розпочнуть виконувати наукові дослідження на базі біотехнологічної лабораторії нашої кафедри під керівництвом професора Пирог Т.П., доцентів Грегірчак Н.М., Лич І.В., Тетеріної С.М., Скроцької О.І.

Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України. Аза Катерина та Аня Чегринець виконуватимуть наукову роботу у відділі антибіотиків під керівництвом професора кафедри Авдєєвої Л.В. Паша Голубєв та Євген Харченко розпочнуть дослідження у відділі проблем інтерферону та імуномодуляторів. Ліза Расулова та Максим Гудим досліджуватимуть вплив умов культивування на синтез гідролітичних ферментів окремими видами бактерій у відділі фізіології промислових мікроорганізмів. У цьому ж відділі виконуватиме наукову роботу Катерина Найда. Інна Гринь та Ганна Пономаренко виконуватимуть дослідження у відділі фізіології та систематики мікроміцетів, де вони ознайомляться із закономірностями зміни структури комплексів ґрунтової мікобіоти в умовах радіонуклідного забруднення. Надія Крутоус та Світлана Волощук займатимуться науковою роботою у відділі загальної і ґрунтової мікробіології.

Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України. Людмила Диптан та Олена Герасимець будуть займатись дослідженнями у відділі біохімії вітамінів і коензимів під керівництвом професора кафедри Кучмеровської Т.М. У цьому ж відділі виконуватимуть наукову роботу Євгеній Даценко та Шелаков Андрій. Студенти досліджуватимуть молекулярні механізми участі вітамінів у забезпеченні життєдіяльності спеціалізованих клітин.

Інститут молекулярної біології та генетики НАН України. Валентин Моцар вивчатиме новітні аналітичні системи на основі різноманітних електрохімічних перетворювачів і біологічного матеріалу у відділі механізмів трансляції генетичної інформації. Валерій Шевченко та Дмитро Свинаренко досліджуватимуть молекулярні механізми злоякісної трансформації клітин у відділі молекулярної генетики. Володимир Андрєєв та Аліна Яцелик вивчатимуть науково-технологічні засади створення біо- та хемосенсорних аналітичних систем на основі електрохімічних та оптичних перетворювачів у лабораторії біомолекулярної електроніки.

Інститут продовольчих ресурсів УААН. Дмитро Косий та Віктор Борцюх досліджуватимуть можливості використання молочнокислих бактерій у харчовій промисловості під керівництвом професора кафедри Кігель Н.Ф. у відділі біотехнології.

Інститут ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України. Олена Гаращенко вивчатиме перспективи використання вищих базидіоміцетів у природоохоронних біотехнологіях у відділі мікології.

Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України. Валентин Нудьга та Андрій Гелівери вивчатимуть механізми старіння у відділі патофізіології та імунології.

Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України. Руслана Охріменко та Тетяна Чала вивчатимуть вплив цитокінів на фенотипові та цитогенетичні властивості пухлинних клітин у відділі експериментальних клітинних систем. Марія Рижикова вивчатиме цитохімічні та імунофенотипові ознаки лімфоїдних клітин у відділі імуноцитохімії та онкогематології.

Наукова робота, започаткована у студентські роки, дає щедрі плоди у майбутньому. Багато хто з випускників кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ вже стали видатними фахівцями в різних областях сучасної науки й зробили успішну кар’єру в інститутах НАН України, а також провідних промислових підприємствах та профільних організаціях. Тож побажаємо нашим молодим і талановитим дослідникам наполегливості та успіху на нелегкій ниві наукової роботи!!!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка