Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Ділимось міжнародним досвідом

Національний університет харчових технологій в чергове підтверджує свій високий статус, люб’язно прийнявши 8-й Центральноєвропейський конгрес з харчової науки CEFood 2016, на якому талановиті вчені з різних куточків Європи та світу представляли свої останні досягнення в області харчової промисловості. Серед шанованих гостей були представники Бельгії, Нідерландів, на прямий зв’язок виходили науковці з університету Індії.

Звичайно, що така грандіозна подія не могла пройти повз кафедру біотехнології і мікробіології, вплив робіт та відкриттів викладачів й випускників якої на харчову галузь стає все більш помітним з кожним днем.

Найбільшу гордість викликає той факт, що серед дюжини обдарованих міжнародних вчених з різних куточків Європи, шанс представити свою роботу випав нашому талановитому викладачу – Софілканич Анні Павлівні. Перейшовши від привітань до виступу, в залі почали лунати знайомі нам всім слова: Escherichia coli, Saccharomyces, Enterobacter – доповідач розповідала про прямий та опосередкований вплив різних мікроорганізмів на ті чи інші галузі харчової промисловості.

На вільній англійській мові, знання якої є навіть не вимогою, а необхідністю сьогодення, Анна Павлівна представила широкому загалу роботу на тему «Bioconversion of industrial waste into microbial surfactants with multifunctional application». Нині людство зіткнулося з двома фундаментальними проблемами – переробкою відходів, що постійно утворюються у величезній кількості, і деструкцією токсичних сполук, які накопичуються десятиліттями на звалищах, у воді, ґрунті. Із сучасних методів вирішення цих задач найбільшу увагу привертає можливість переробки промислових відходів з отриманням цінних продуктів, перш за все, в сфері біотехнології. Таким чином одночасно вирішується проблема енергозбереження як для підприємств, що виробляють відходи, так і для біотехнології, яка потребує дешевих субстратів. Результати даної роботи презентувала Анна Павлівна. Її стисла доповідь викликала неабиякий інтерес в аудиторії, яку вже встигли трохи заморити попередні доповідачі.

Можна з впевненістю сказати, що викладачі кафедри біотехнології і мікробіології в чергове підтвердили свій високий рівень, гідно представивши честь кафедри серед світової наукової спільноти.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка