Кажуть, що справжніми студентами стають після успішного «закриття» першої сесії. Однак біотехнологи-першокурсники вважають інакше: «Студентами стають після вдалого захисту першої курсової роботи».
Безсонні ночі, хвилювання, місяці кропіткої праці над літературою – і ось: у спекотні літні дні першокурсники виступають із захистами курсових робіт з дисципліни «Біологія клітини» на тему: «Морфолого-культуральні ознаки, екологія та практичне значення мікроорганізмів». Кожен студент досліджував певний вид мікроорганізмів: чи то бактерій, чи то грибів, чи то дріжджів.
Першокурсникам довелося пройти нелегкий шлях під час написання курсової роботи. Їм необхідно було знайти та опрацювати чималу кількість інформації і до того ж оформити її відповідним чином , навчитися коротко, але інформативно, представляти свою роботу слухачам. Гігабайти нової інформації, терабайти нових знань! І все це – у скарбничку майбутньої професії. Непогана інвестиція, чи не так? Крім цього, курсова роботу повинна супроводжуватися ілюстративним матеріалом, за допомогою якого студенти навчаються чітко і зрозуміло показувати свої напрацювання у формі рисунків, таблиць та тез.
Ми можемо пишатися нашими першокурсниками! Вони вдало презентували свої роботи і ще, варто зазначити, досить добре відповідали на запитання викладачів та своїх одногрупників.
І зі слів наших першокурсників: «Згадуємо, як в останній вечір знову і знову перечитували курсову та знаходили «все нові помилки», бліді від хвилювання обличчя один одного перед захистом, але як тільки розпочали, то і паніка, і страх зникли. А уже через декілька годин настало довгоочікуване полегшення: ми успішно захистили свої курсові роботи, після чого вдало зняли стрес, з’ївши солоденького.
Першокурсники висловлюють подяку своїм наставникам Вікторії Красінько та Тетяні Белемець, які допомагали їм у написанні курсових робіт та оцінювали здобуті знання та навички студентів.
Зичимо першокурсникам-біотехнологам подальших успіхів у своїх проектах і творчої наснаги!