Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Чергове засідання Movie Club: Яка ж душа у біотехнолога?

Для майбутніх біотехнологів важливим є не лише вивчення спеціальних дисциплін та іноземних мов, вони прагнуть бути не лише висококласними фахівцями в обраній спеціальності, а й розвиватись, як гармонійні особистості. Не випадково здобувачі освіти групи БТ-1-1 разом із викладачкою кафедри іноземних мов професійного спрямування Вікторією Мальованою для обговорення на черговому засіданні Movie Club обрали американський комп'ютерний анімаційний фільм виробництва «Pixar Animation Studios» режисера Піта Доктера – «Душа».

За картинками першокурсники описували моменти з мультфільму, дискутували про важливість душі у кожному з нас, і з чого вона складається. За сюжетом, не оминули менторів, які потрібні  для того, щоб допомогти ще ненародженим дітям знайти іскру життя, яка є ключовим елементом для відправлення на Землю. Так студенти провели паралель із навчанням в університеті.

Наступним етапом стала відповідь на 5 важливих запитань: Що робить тебе тобою? Чи всім нам щось призначено? Чому так здорово бути живим? Що насправді важливо в нашому житті? Яка мета саме твого життя?

Найскладнішим питанням виявилося останнє, і тут було безліч цікавих думок. Висновок один – мета життя у всіх нас різна. Ми впевнені, що кожен наш здобувач – яскрава особистість, а що до душі, то слід культивувати в собі тільки те, що вважаєш найкращим!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка