Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

«BIOTECH» знову приймає нових учасників

Нещодавно, проходячи поміж кабінетів нашої рідної кафедри, можна було ненароком почути дуже дивні звуки. Веселий регіт, що змінюється на мертву тишу, а потім на сумні схлипування та ритмічні удари чогось важкого та гострого об щось м’яке. Почувши ці звуки, ви, мабуть, могли подумати, що у стінах кафедри на повну йде підготовка до дня Halloween. Проте, можу вас запевнити, те що відбувається на кафедрі аж ніяк не йде у порівняння з цим чудовим і спокійним святом.

Так все почалось приблизно місяць тому, коли 4 молодих та амбітних аквалангісти-третьокурсники – Ключка Ігор, Кондрашевська Каріна, Блонська Настя та Петренко Наталія з нестримним бажанням пізнання пірнули у море наукової роботи, море «Biotech». Тому вже майже 2 тижні підряд, у стінах 433 лабораторії, між наковальнею (навчанням) та молотком (науковою роботою) кується майбутнє вітчизняної науки.

Для ефективного виконання поставленого завдання молоді науковці мають оволодіти певними вміннями та навичками. Тому, під невтомним керівництвом старших товаришів, вони вчаться планувати свої досліди, готувати посуд та поживні середовища для культивування мікроорганізмів. Одним з найцікавіших та травмонебезпечних етапів навчання є робота в мікробіологічному боксі. Процес роботи вимагає високого рівня знань, тому інколи, через нестачу досвіду «жертвою стерильності» стають обпалені пальці та брови! Ще одним травмонебезпечним заняттям є «прив’язування» колб до тримачів мікробіологічної качалки. Небезпечним він є не тому, що ротор мікробіологічної качалки для колб обертається зі швидкістю 320 об/хв і може гарно «шандарахнути», але й тому, що колба яка злітає з тримачів не лише розбивається сама, але й забирає у небуття пару-трійку колб твого товариша, що може «шандарахнути» не набагато слабше ніж ротор на швидкості 320 об/хв. Тому, молодий науковець, пам’ятай: міцно колби прив’язав – значить вчасно дослід зняв.

А поки наші молоді науковці черпають нові знання та звикають до «гумору біотехнолога», бажаємо їх натхнення та віри у себе, а їхньому науковому керівникові – Пирог Тетяні Павлівній – терпіння та сил.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка