Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Вірний вибір професії сьогодні – наша запорука успіху завтра!

Вітаю, мене звати Дар’я Синявська, і нині я знаходжусь на фінішній прямій здобуття освітнього ступеня «Магістр» ОПП «Промислова та фармацевтична біотехнологія», адже залишився лише день «Х». Останній крок – день захисту дипломів, до якого я маленькими, але доволі наполегливими кроками рухалась протягом швидкоплинного періоду навчання у Національному університеті харчових технологій на кафедрі біотехнології і мікробіології (БТМ).

Саме завдяки потужному викладацькому складу цієї кафедри, їх професіоналізму та намагання передати свої знання кожному студенту, я уже більш, ніж два роки працюю старшим біохіміком відділу наукових досліджень та розробок в міжнародній компанії «STADA Group», яка спеціалізується на виробництві біотехнологічної та фармацевтичної продукції, а також входить в ТОП 20 світових фармацевтичних компаній.

Зокрема на посаді старшого біохіміка, у мої посадові обов’язки входить розробка та валідація біохімічних методів контролю готових лікарських засобів та проміжної продукції; розробка біохімічних методів контролю вхідної сировини, проектів нормативної документації - МКЯ, специфікацій вхідного контролю на сировину та міжопераційного контролю – на проміжну продукцію, стандартних операційних процедур, тощо; формування Модулю 3 Якість в форматі ЗТД; підготовка та надання відповідей на зауваження зовнішніх експертів; проведення експертизи документів виробників активних фармацевтичних інгредієнтів і лікарських засобів; проведення досліджень стабільності нових видів продукції; безпосередня участь у трансфері біоаналітичних методів у відділ контролю якості; забезпечення біоаналітичного супроводу виробництва дослідних, дослідно-промислових серій нових видів продукції; проведення експертної оцінки методів контролю якості вхідної сировини/проміжної продукції/ГЛЗ під час проведення трансферу препаратів з/або на виробничі дільниці підприємства; участь у розслідуванні відхилень, що виникають під час виробництва або контролю ГЛЗ та забезпечення наукової підтримки щодо існуючих технологічних процесів виробництва та методів контролю якості, а також можливих шляхів їх оптимізації.

Тож робота у відділі наукових досліджень та розробок це не лише рутинні задачі – тестування лікарських засобів і т.д, але й занурення у законодавчу базу України та Європейського Союзу.

Особисто мені подобається такий ритм роботи, адже мої знання не обмежуються лише постановкою аналізів, і відповідно не кожний мій робочий день проходить в лабораторії, що дає змогу переключитись на інші часто термінові задачі в області документації та здобути більше досвіду у різних галузях фармацевтичної промисловості. Оскільки необхідний багаж знань здобутих не лише в університеті, а й практично на підприємстві відкриває двері до широкого спектру вакансій, адже саме кафедра БТМ – готує універсальних фахівців.

Тому сьогодні я хочу подякувати викладачам кафедри БТМ та своєму науковому керівнику – декану факультету БТЕК Наталії Грегірчак за вкладені в мене знання та сили. А усім, хто ще не обрав свій професійний шлях, порадити – вступати до Національного університету харчових технологій та стати висококваліфікованим спеціалістом завдяки навчанню на факультеті БТЕК.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Практична підготовка здобувачів Стажування під час навчання Вірний вибір професії сьогодні – наша запорука успіху завтра!