Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Магістратура і стажування: як успішно поєднати навчання і роботу за спеціальністю

Всім привіт! Мене звати Єлизавета Дон, і я успішно захистила диплом освітнього ступеню бакалавр за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія» на кафедрі біотехнології і мікробіології (БТМ) НУХТ за тематикою «Біосинтез поверхнево-активних речовин Acinetobacter calcoaceticus ІМВ В-7241 мультифункціонального призначення на олієвмісних субстратах», яку я виконувала під керівництвом професора, доктора біологічних наук Тетяни Пирог. Наразі, я продовжую навчання у ролі першокурсниці-магістрантки ОПП «Промислова та фармацевтична біотехнологія» на своїй рідній кафедрі БТМ.

Ще на 4 курсі, за сприяння кафедри, яка надає широкий вибір місць практики, я обрала ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ», де мені випала можливість потрапити у дослідно-впроваджувальну лабораторію твердих лікарських форм і де я зрозуміла, що обрана мною спеціальність - 100% моє покликання, що мотивувало мене діяти рішуче. Влітку, по закінченню бакалаврату та активно готуючись до вступу у магістратуру, я твердо вирішила, що хочу, крім навчання, працювати за спеціальністю, тому активно почала шукати можливості.

Врахувавши рекомендації фахівців, яких активно запрошували викладачі на лекції під час навчання, я створила резюме та подала його на стажерську програму від «Arterium Inter Camp». І ось, перша та найвідповідальніша співбесіда позаду, а омріяне місце стажера – за мною.

На сьогоднішній день я працюю молодшим фахівцем аналітичної лабораторії дослідного центру АТ « Київмедпрепарат». У мої обов'язки входить дослідження стабільності лікарських засобів (ЛЗ), домішок та інших критичних параметрів ЛЗ за допомогою фізико-хімічних методів аналізу, базове розуміння яких було опановано на дисципліні «Методи контролю біотехнологічних, фармацевтичних і харчових виробництв». Особливо корисним стали вміння створення нормативної документації, знання з основ GMP та HACCP, хімії (органічна\неорганічна та аналітична), фармакології та навіть вища математика іноді нагадує про себе.

Також цінним багажем, здобутим на кафедрі БТМ НУХТ, для роботи стали уміння коммунікувати та вести спільні проекти, які розвиває рідна кафедра не лише організовуючи групові завдання на лабораторних та практичних заняттях, але й мотивуючи здобувачів освіти долучатися до активного студентського життя.

На даний момент, я поєдную навчання та стажування, а вам хочу побажати успіхів у знаходженні справи власного життя та пам'ятати, що крутий фахівець повинен бути обізнаним у всіх напрямках розробки/процесу, починаючи з наповнення капсул і закінчуючи контролем за їх якістю, знання яких намагаються нам донести викладачі протягом всього навчання. Нехай щастить!

здобувачка вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ОПП "Промислова та фармацевтична біотехнологія" групи ПФБ-1-1М, Єлизавета ДОН

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Практична підготовка здобувачів Стажування під час навчання Магістратура і стажування: як успішно поєднати навчання і роботу за спеціальністю