Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Сезон інтелектуальних баталій розпочато

Тактика і стратегія – основа ведення як бойових дій, так і дипломатичних перемовин та бізнесу. Тож логіка і стратегічне мислення необхідні кожній людині в сучасному світі. І наразі майбутнім біотехнологам випав шанс «прокачати» ці потрібні скіли.

9 вересня о 18:00 за Києвом на території гуртожитку номер 3 відбулися факультетські змагання з шашок.

Ця гра виникла більше п’яти тисяч років тому, але актуальною залишається і досі. Перші шашки археологи знайшли в шумерському місті Ур. За літописами ця гра була поширена в Єгипті, Давній Греції та Римській імперії. Згодом вона розповсюдилася на арабський світ та Середньовічну Європу. Зараз шашки поширені по всьому світу і залишаються популярною грою, яка вже має багато комп’ютерних версій.

І все тому, що шашки – це не просто гра, а інтелектуальний вид спорту! А в спорті, як і в навчанні, біотехнологи не пасуть задніх! Найкращими серед найкращих сьогодні стали:

Олена Світочна (ЕК-2-5  і Богдан Поліщук (БТ-1-4) – І місце;

Олександра Пархомова (БТ-1-1) і Михайло Галецький (БТ-2-1) - ІІ місце;

Руслана Москаленко (БТ-1-4) і Олександр Золотар (БТ-2-1) - ІІІ місце.

Ми вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів. Та важливо пам’ятати, що факультетський турнір – це не тільки протистояння, але і взаємодія. За час карантину більшість з нас скучили за живим спілкуванням і така позанавчальна зустріч – гарний привід поспілкуватися в неформальній обстановці.

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка