Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Незабутня лекція Jonathan Cisco: відкриваємо секрети академічного письма

Нещодавно відбулася надзвичайно інформативна та корисна лекція на тему "США: Підхід до завоювання академічного письма", яку провів Jonathan Cisco (доктор філософії, директор з освіти Coursetune, старший науковий співробітник Академії вищої освіти та засновник Академії Град, академічної консалтингової групи для професорів та аспірантів). Захід привернув увагу викладачів кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ, а також здобувачів ступеня "доктор філософії" спеціальності 162 "Біотехнології та біоінженерія", які прагнуть вдосконалити свої навички в академічному письмі, і став справжнім відкриттям для всіх присутніх.

На лекції було  детально розглянуто найкращі практики академічного письма, що використовуються в Сполучених Штатах. Лектор майстерно пояснив, як правильно структурувати як малі, так і великі письмові проєкти. Було надзвичайно корисно дізнатися про різні підходи до організації робіт, які можна застосовувати до різних типів академічних завдань, а також як правильно підходити до створення огляду літератури, що є невід'ємною частиною багатьох академічних проєктів. Особливо цікавим був розділ, присвячений окресленню рівнів. Лектор розкрив секрети створення чітких та переконливих текстів, що буде дуже цінним для здобувачів, які прагнуть покращити свої навички аргументації в написанні проєктів.

Також, не менш важливим аспектом були риторичні кроки. Jonathan Cisco надав інструменти для ефективного використання риторики в академічному письмі, що допоможе підвищити якість подальших проєктів. Ця частина лекції стала справжньою знахідкою для тих, хто прагне оволодіти мистецтвом переконання в своїх роботах.

Завдяки цій лекції, кожен з присутніх отримав практичний набір інструментів, які можна одразу застосувати до власних академічних письмових проєктів. Так, всі присутні пішли з глибоким розумінням нових методів та підходів, що безумовно підвищить їх академічні результати.

Лекція Jonathan Cisco стала чудовим доповненням до навчального процесу. Вона не лише збагатила знання здобувачів, але й надихнула на подальший розвиток у сфері академічного письма. Сподіваємось на подальші зустрічі з таким висококласним фахівцем!

Дякуємо організаторам за таку чудову можливість, а Jonathan Cisco – за незабутню лекцію!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Про кафедру Міжнародне співробітництво Незабутня лекція Jonathan Cisco: відкриваємо секрети академічного письма