Цікавою і насиченою є програма заходів, запланованих у рамках проведення ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології, присвяченої 135-річчю Національного університету харчових технологій. Однією з «родзинок» цьогорічних заходів було відвідування Водно-інформаційного центру, більш відомого під тривіальною назвою «Музей води». Погода, яка 10 квітня ще не встигла зіпсуватися, подарувала учасникам лагідне, по-справжньому весняне тепло. Пішохідна прогулянка Ботанічним садом ім. акад. О. Фоміна та Хрещатим парком принесла багато приємних сюрпризів: розквітли білі магнолії, сонячно-жовті фрезії, ніжно-бузковий рододендрон.
У піднесеному настрої учасники екскурсії підійшли до старовинної споруди – водонапірної башти і потрапили до одного з найпопулярніших київських музеїв – Музею води. Старовинна водонапірна башта вміщає нині цілий парк атракціонів, серед яких інтерактивні світлові шоу, величезні акваріуми з ручними японськими рибами, гігантські мильні бульбашки, а головна героїня усіх атракціонів та інсталяцій – вода у всіх можливих проявах і видах.
Відвідування Водно-інформаційного центру є не тільки цікавим, а й дуже повчальним і корисним. Саме тут наочно можна побачити, до чого призводить нераціональне використання води або, які жахливі наслідки має засмічення водних джерел. А також з подивом дізнаєшся, що в організмі людини середній вміст води саме такий, як …. у моркві. А ви знали?
Отримавши багато позитивних емоцій, учасники олімпіади продовжили прогулянку Києвом.
Ми щиро вдячні керівництву Водно-інформаційного центру і, особисто, заступнику директора Олександру Береговому за організацію такої цікавої та змістовної екскурсії!