Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій
КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ
ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»
ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»
25 та 26 квітня у спортивному комплексі Національного університету харчових технологій пройшли спортивні змагання з футзалу серед збірних команд студентського самоврядування вищих навчальних закладів, які розташовані на території Голосіївського району міста Києва.
На змаганнях було представлено 5 вищих навчальних закладів: Національний університет харчових технологій, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Національна академія Служби безпеки України, Державний вищий навчальний заклад “Транспортно-економічний коледж” Національного транспортного університету та Міжрегіональна академія управління персоналом.
Всім у НУХТ відомо, що біотехнологи перші не тільки в навчанні і спорті, але ще й вміють змістовно відпочивати. Вже склалася добра традиція - майже кожного тижня відвідувати культурні заходи, на які так багата наша столиця. Не забувають наші студенти запрошувати на них своїх кураторів і викладачів.
Ще зі школи в мене була маленька мрія: робота з мікроскопами, дослідження певних організмів і навіть винайдення чогось нового. На той час для мене це асоціювалось з чимось нереальним, недосяжним. Коли ж я вступила до НУХТ, на факультет біотехнології, технології цукру та водопідготовки, то вже в другому семестрі моя мрія майже повністю здійснилась!
Перша лабораторна з нової дисципліни "Біологія клітин" пройшла дуже швидко і непомітно. Захоплення від роботи з бактеріями не полишало мене цілий день.
21 квітня 2016 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулася ХХIІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів». Учасники конференції розглядали теоретичні та практичні аспекти синтезу біологічно-активних сполук і створення на їх основі лікарських субстанцій, сучасні технології фармацевтичних препаратів, використання новітніх біотехнологій у фармації тощо.
Студенти кафедри біотехнології і мікробіології прийняли заочну участь у конференції, матеріали якої публікувались англійською мовою.
Кожен студент нашого факультету знає, що шлях до успішної кар’єри це не тільки ґрунтовні знання з фахових предметів, але ще й широка ерудиція, навички роботи у хімічній лабораторії, постійна наполеглива праця над вдосконаленням своїх вмінь. В цьому непростому труді студентам завжди ради допомогти викладачі кафедр факультету БТЦВ. Навіть, якщо викладач вже не є куратором групи, зв'язок зі своїми вихованцями не припиняється. Вся кафедра із задоволенням стежить за успіхами «своїх» студентів. Так сталося і з Андрієм Шелаковим, якому вся кафедра органічної хімії, а більш за всіх екс-куратор групи Зінченко Наталія Юріївна, допомагали готуватися до олімпіади.
21-22 квітня 2016 р. у м. Алмати (Республіка Казахстан) на базі Казахського національного медичного університету ім. С.Д. Асфедіярова відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Наука і медицина: сучасний погляд молоді». Дану конференцію можна вважати своєрідною платформою для інтеграції студентської науки в міжнародний простір, що сприяє розширенню наукового кругозору студентів та молодих вчених, а також спонукає до утворення, зміцнення і підтримки зв’язків між різними науковими школами. Для студентів і молодих вчених участь у подібного роду заходах – це, насамперед, виняткова можливість обміну досвідом із зарубіжними колегами та представлення результатів власних досліджень міжнародній спільноті.
Вже позаду День відкритих дверей, але профорієнтаційна робота на факультеті триває.
Днями відбулась чергова «Ярмарка професій», організована Броварським міськрайонним центром зайнятості, яку відвідали учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та району.
З перспективами навчання у НУХТ відвідувачів ярмарки знайомили представники трьох випускових кафедр університету, а також представник центру доуніверситетської освіти. Вони презентували освітню діяльність нашого навчального закладу, зокрема, широкий спектр спеціальностей, за якими проводиться підготовка фахівців, переваги випускників під час працевлаштування після отримання якісної вищої освіти.
Щоліта студенти та викладачі нашого університету мають змогу відпочивати та оздоровлюватися на нашій власній базі відпочинку «Буревісник». І оскільки дана пропозиція є ексклюзивною для представників Національного університету харчових технологій, то задля комфортного та незабутнього відпочинку потрібно докласти чимало зусиль по облаштуванню бази, яка знаходиться за межами міста в лісовій місцевості, затишно оточена соснами та насичена свіжим, чистим повітрям.
19 квітня, в рамках плану заходів з нагоди святкування Дня Європи в Україні кураторами кафедри органічної хімії - доцентами Сімуровою Н.В. (БТЦВ-3-4), Майбородою О.І. (БТЦВ-2-1), старшим викладачем Мазур Л.М. (БТЦВ-2-2), було організовано круглий стіл на тему «Європа наш спільний дім», на якому студенти обговорили особливості освіти у країнах Європейського союзу. Кожна група обрала собі країну та підготувала доповідь, яким чином в ній побудовано освітній процес. Студенти познайомилися з особливостями освіти в Німеччині, Великій Британії, Чехії та Франції.
Випуск магістрів. Лютий 2025 р.
Захисти магістрів. Грудень 2024 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2024 р.
Випуск магістрів. Лютий 2024 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.
Посвята в студенти. Вересень 2023 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.
89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.
Посвята в студенти. Вересень 2022 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.
Посвята в студенти. Серпень 2021 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.
87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.
Посвята в студенти. Вересень 2020 р.
On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.
Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.
Вечір факультету. Жовтень 2019р.