Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Взаємодія зі стейкхолдерами

Відкритий діалог про комунікації

Нещодавно відбувся онлайн майстер-клас на тему «Відкритий діалог про комунікації». Його провів бізнес-тренер від LLC TRIGLAV INTERNATIONAL (стратегічний партнер Корпорації «Артеріум») Євген Куджоян. У нього за плечима 10 років досвіду роботи і дві вищі освіти за напрямом психології та економіки. На думку пана Євгена, найкрутіший досвід – це той, який ми отримуємо самостійно.

Онлайн комунікації

Від стратегічного партнера Корпорації «Артеріум» LLC TRIGLAV INTERNATIONAL для студентів-біотехнологів проводяться онлайн майстер-класи на різні тематики.

Нещодавно відбувся вебінар на тему «Онлайн комунікації». Його провів бізнес-тренер Євген Куджоян. Його досвід роботи в підборі, навчанні та оцінці персоналу більше 10 років

Учасники дізнались чим класична комунікація відрізняється від онлайн комунікації; які підводні камені та які можливості онлайн комунікації; як ця навичка може бути корисною в майбутньому.

Емоції: вороги чи помічники?

Студенти-біотехнологи прийняли участь в онлайн майстер-класі «Емоції: вороги чи помічники?». Даний захід був організований стратегічним партнером Корпорації «Артеріум» LLC TRIGLAV INTERNATIONAL. Вебінар провела Тетяна Ковтонюк – керівник навчальних проектів та сертифікований бізнес-тренер. Її тренерський досвід налічує більше 13 років.

Під час прямого ефіру учасники дізнались відповіді на наступні питання: Як і чому зовнішній світ впливає на зміни наших емоцій? Що таке емоційний інтелект? Навіщо він потрібен? Чи можемо ми керувати емоціями? З чого почати?

Як боротися зі стресом в умовах невизначеності? Поради від професіонала!

30 березня відбувся онлайн майстер-клас на тему «Як боротися зі стресом в умовах невизначеності?». Даний захід провела тренер Ольга Назарук (LLC TRIGLAV INTERNATIONAL – стратегічний партнер Корпорації «Артеріум»). Вона вивчає проблему стресу вже 8 років, провела безліч тренінгів та готова ділитися практичними рекомендаціями, що є особливо актуальним у нинішній ситуації.

Під час вебінару учасники розглянули наступні питання: Що таке стрес? Які його прояви і причини? Як ми можемо справлятися зі стресом? Яка специфіка стресу в умовах невизначеності?

Онлайн майстер-клас «Як використовувати час карантину з користю?»: враження бакалаврів

27 березня відбувся перший онлайн майстер-клас від від стратегічного партнера Корпорації «Артеріум» – LLC TRIGLAV INTERNATIONAL. Вебінар на тему «Як використовувати час карантину з користю?» провів Євген Куджоян.

У прямому ефірі участь у майстер-класі прийняли здобувачі кафедри біотехнології і мікробіології, що навчаються за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія».

Своїми враженнями від участі у вебінарі діляться студенти бакалаврату.

Як використовувати час карантину з користю?

Йде третій тиждень карантину. Викладачі завантажують завдання на платформу дистанційної освіти, здобувачі їх виконують. Ніхто не виходить на вулицю. Спілкування – лише дистанційно.

І ось радісна звістка – від стратегічного партнера Корпорації «Артеріум» LLC TRIGLAV INTERNATIONAL для студентів факультету БТЕК у період з 27 березня по 3 квітня будуть проведені вебінари.

Перший вебінар на тему «Як використовувати час карантину з користю?» провів Євген Куджоян – тренер від LLC TRIGLAV INTERNATIONAL. У нього за плечима 10 років досвіду роботи і дві вищі освіти за напрямом психології та економіки. На думку пана Євгена, найкрутіший досвід – це той, який ми отримуємо самостійно.

Поважні гості на захистах магістерських робіт

Другий день захистів магістрантів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Національного університету харчових технологій розпочався незвично. До нас завітали представники фармацевтичного підприємства АТ «Фармак»: Ірина Воскрес – фахівець відділу підбору та адаптації та Максим Скринник – начальник лабораторії лабораторної розробки активних фармацевтичних інгредієнтів для біологічних лікарських засобів. Вони відвідали навчальні лабораторії кафедри, а потім разом із членами Екзаменаційної комісії оцінювали рівень представлених робіт та задали нашим здобувачам велику кількість питань.

Лекторій від ТОВ «Біофарма Плазма»: особливості реєстрації лікарських засобів

Маленькими кроками студенти 3-го курсу та магістранти 1 року навчання підійшли до періоду зимової сесії. Для когось цей період – можливість продемонструвати свої знання в повному обсязі, а хтось невпинно вимолює трійку. Однак перший день сесії запам’ятався студентам не тільки навчальним процесом, але й лекцією медичного директора ТОВ «Біофарма Плазма» Марини Валової. Лектор відкрила завісу такого цікавого та водночас складного світу реєстрації лікарських засобів на території України, регулювання національного фармацевтичного сектору з врахуванням євроінтеграційних процесів. Завдяки Марині Валовій студенти більш поглиблено дізнались про реєстрацію лікарських засобі в ЄС, нормативну базу, яка супроводжує кожен етап впровадження препаратів на фармацевтичний ринок. Дуже цікавим для студентів виявилось питання експорту лікарських препаратів на світову арену.

Освітній проект #Farmak_Lab – 2019: безцінний досвід!

Новорічні свята ще не розпочалися, а студенти Національного університету харчових технологій вже отримали свої подарунки від Святого Миколая, який напередодні завітав до АТ «Фармак». Забувши про всі прикмети, в п’ятницю 13-го грудня наші студенти стояли перед дверима АТ «Фармак» і думали, що ж цього року для них готує #Farmak_Lab. І це був подарунок безцінного досвіду. Найцінніші подарунки – не завжди матеріальні, набагато важливішим є те, що ми зможемо пронести у своїй пам’яті крізь роки: знання, досвід, знайомства, найкращі спогади.

Лекторій від ТОВ «Біофарма Плазма» розпочато!

2 грудня в рамках дисципліни «Системи менеджменту якості у виробництві» магістранти першого року навчання мали унікальну можливість долучитися до практичного обговорення ключових моментів запуску у виробництво фармацевтичних препаратів, прослухавши лекцію від представника компанії ТОВ «Біофарма Плазма» Андрія Рибакова. Лектор ознайомив студентів з актуальною інформацією щодо біотехнологічних аспектів клінічних і доклінічних досліджень, виробництвом препаратів на основі білків, виділених з плазми крові та контролем їх якості на всіх етапах виробництва. Дуже цікавим для магістрантів було прослухати тонкощі щодо реєстрації препаратів, отриманих з плазми крові на території України та вимог до експорту їх закордон. Оскільки ТОВ «Біофарма Плазма» розробляє новий препарат антирезусного імуноглобуліну, то в ході лекції було обговорено гострі питання, які стосуються резус-конфлікту та імунокорекції у вагітних жінок.

До нових звершень!

Як незвично зранку змінювати свій сталий маршрут. Не бігти до університету, а натомість заходити на територію одного з найбільших флагманів української фармацевтики – ПАТ «Фармак» і бути частиною однієї з найбільш важливих подій цієї осені – VII Наукової та практичної конференції школи молодих вчених Фармак з міжнародною участю «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво». Так, вже третій рік поспіль, ми, науковці кафедри біотехнології і мікробіології маємо можливість представити власні наукові дослідження.

Співпраця з фармацевтичною компанією ТОВ «БІОФАРМА ПЛАЗМА»

На кафедру біотехнології і мікробіології НУХТ завітали представники компанії ТОВ «БІОФАРМА ПЛАЗМА» – медичний директор Марина Валова та директор з експорту Оксана Плотнікова. Разом із завідувачем кафедри професором Тетяною Пирог, деканом факультету біотехнології та екологічного контролю Наталією Грегірчак, а також доцентами Вікторією Красінько та Оксаною Скроцькою вони обговорили питання співпраці з метою навчання та ознайомлення студентів-біотехнологів з сучасним вітчизняним підприємством по виробництву препаратів крові.

Особливості майбутньої професійної діяльності від професіонала своєї справи

На четвертому курсі студенти гостро задають собі питання: з чим саме я працюватиму?

А як все буде і чи вірно я все ж обрав спеціальність? Чого очікувати від майбутньої роботи?

 Так, насправді такі питання передбачливі і цілком природні. І от в найпотрібніший момент з‘являється людина, слухаючи яку радієш, що ти саме тут і зараз ти чітко розумієш, з чим прийдеться працювати в майбутньому.

 Він надихає, він - Артем Слободянюк - чудова та креативна людина, начальник відділу промислової мікробіології ТОВ «Укрбіо».

Досвідом діляться фахівці або цікаво і корисно про біоенергетику

Залучення до навчального процесу досвіду провідних фахівців – основна запорука якісної сучасної освіти. Опанування ж такої сучасної спеціальності як біотехнологія неможливе без орієнтування на новітні наукові досягнення.

30 жовтня 2019 року перед студентами-біотехнологами виступив Олександр Васильович Панов (Остін, США) – доктор біологічних наук, професор, глибокий фахівець в галузі досліджень раку, клітинної біології та нейробіології, який більше 30 років пропрацював у провідних біохімічних лабораторіях США, займаючись вивченням мітохондрій.

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Про кафедру Стейкхолдери Взаємодія зі стейкхолдерами