Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Студенти-біотехнологи рекомендують

Насичений подіями понеділок

Минулий понеділок у магістрантів кафедри біотехнології і мікробіології був як ніколи насичений різними подіями. Ранок розпочався із захоплюючої лекції про базові принципи Аюрведи «Концептуальна еволюція в Аюрведі: з точки зору Гуни» від віце-президента університету Патанжалі (Харідвар, Індія) доктора Вачаспати Кульванта. Свою лекцію фахівець розпочав із визначення Аюрведи. Студенти дізнались, що назва утворена з двох коренів найдавнішої на землі мови – санскриту: «аюх» (довге життя) і «веда» (знання). Вона пропонує повне розуміння глибокого змісту, систему оздоровлення, всебічне знання про здоровий спосіб життя і світогляд про те, як жити в гармонії з природою.

 

Лекція з дисципліни «Сучасні фармацевтичні технології»: зустріч із керівником групи реєстрації та стандартизації медичного департаменту ПрАТ «Фармацевтична фірма Дарниця»

Нещодавно на пару до магістрантів першого року навчання кафедри біотехнології і мікробіології завітав представник ПрАТ «Фармацевтичної фірма Дарниця» Олег Школоберда, який займає посаду керівника групи реєстрації та стандартизації медичного департаменту. Вдвічі приємним було те, що Олег є випускником нашої кафедри, тому лекція пройшла у приємній та дружній атмосфері.

В ході розповіді гість познайомив наших студентів з процесами реєстрації та перереєстрації готових лікарських засобів та активних фармацевтичних інгредієнтів. Як зазначив Олег, процес реєстрації лікарських засобів є досить складним та довготривалим процесом.

Цікаво і пізнавально: студенти-біотехнологи відвідали ПрАТ «Оболонь»

В рамках проекту оглядових екскурсій «Оглядова «ОБОЛОНЬ» головну пивоварню корпорації в Києві відвідали студенти 3 курсу факультету біотехнології та екологічного контролю, де вони ознайомились з особливостями виробництва безалкогольних і алкогольних напоїв України.
На сьогодні «Оболонь» – найбільший виробник напоїв, який працює як для задоволення потреб українців, так і на експорт. Саме тут студенти дізнались як вариться пиво за класичною технологією, але за допомогою найсучаснішого обладнання. Вони побачили на власні очі унікальну варильну систему, найбільші бродильні танки, найпотужніші лінії розливу.

У пошуках висококваліфікованих кадрів!

Не встигло ще весняне сонце виглянути крізь сніжні зимових хмар, як в наш університет заглянув один із цих променів. До нашого університету на кафедру біотехнології і мікробіології завітали представники компанії «BioTestLab», які запрошували студентів старших курсів на офіційне працевлаштування. Адже «BioTestLab» – єдиний в Україні приватний виробник широкої лінійки ветеринарних імунобіологічних препаратів: вакцин для птахів, кроликів, свиней, великої рогатої худоби та діагностичних тест-систем, а також ведучий виробник антибіотиків, протизапальних, дезінфікуючих, антисептичних засобів та інших продуктів для сільськогосподарських тварин і птахів.

Зима не відпускає…

Коли ти здаєш всі можливі завдання з дистанційки, нарешті закриваєш практику чи тримаєш в руках написаний літогляд, з'являється неймовірне відчуття свободи!  Свобода від буденних "мегаважливих" справ, свобода від wi-fi, роботи та навчання - саме такий відпочинок подарував нам НУХТ. І хоч пройшло більше місяця після нашої подорожі, спогади про найдрайвовішу студентську зиму не відпускають досі! Це було дійсно незабутньно: 20 активістів зі всього університету (голови студ.рад, культорги, профорги, спортсмени, науковці і просто круті люди) в одному вагоні потягом їдуть відпочивати в Карпати (с. Верхній Студений) і всі разом заселяються в двоповерховий будинок! 7 днів в спільних кімнатах з двоповерховими ліжками та неймовірно крутою атмосферою. Такий собі "Дом2" NUFTversion.

Щоранку прокидатись від аромату славнозвісного карпатського баноша чи гарячого супчика – ...мммм кайф! Далі лижі, сноуборд, санки та інша розважальна програма для дорослих.

Подорож в світ створення ефективних і високоякісних лікарських препаратів на ПАТ «Київмедпрепарат»

От і настав цей час! Час, коли теоретичне переходить в практичне! Час, коли ферментер, який ти щойно креслив, постає на яву! Час, коли все упорядковується в голові! Назва ж цьому часу – технологічна та переддипломна практика!

Ми вирушили на ПАТ «Київмедпрепарат», що входить у велику корпорацію «Артеріум». Одну з передових фармацевтичних підприємств України!

З нами співпрацювала та вводила в курс усіх справ Березюк Тетяна Федорівна.

Крок до успіху в сфері фармацевтичної промисловості

Мабуть, майже всі студенти, потрапляючи на перший курс, протягом наступних чотирьох років очікують на той самий день Х. Деякі з вас подумають про Випускний або, навіть, про день, коли після тисячі недоспаних ночей студент отримає диплом Бакалавра, але мова йтиме про Практику.

“Що це за «Практика», і чому на неї так очікують студенти?”, - запитаєте  ви. Для одних – це можливість, нарешті, випробувати на практиці набуті в університеті знання, для когось – це цікавий досвід. Але погодьтесь, що абсолютно для всіх студентів, без виключень, – це можливість подальшого працевлаштування. А тому, проходження практики на такому унікальному підприємстві, як ТОВ “БіоТестЛаб”, для студенток-біотехнологів 4-го курсу Волошенюк Юлії, Гафенко Вікторії та Хільченко Марії виявилось “щасливим квитком”.

ЛАСКАВО ПРОСИМО У СВІТ ДРІЖДЖІВ

Вітання всім з культурної столиці України – м.Львів, яке славиться не тільки вузькими вулицями, історичними пам’ятками, смачною ароматною кавою, а  й дріжджами. Так-так, саме дріжджами, напевно ви пам’ятаєте те відчуття коли заходите до бабусі на кухню, бачите на столі маленький пакуночок з написом «Львівські дріжджі» і розумієте, що зовсім скоро вас почастують смачною, пухкою, домашньою випічкою. А пам’ятаєте запах тіста, яке сходить? Нам, студентам 4-го курсу – Болкун Юлії та Третяку Володимиру – випала можливість «насолоджуватись» цим ароматом впродовж нашої навчальної практики на «Ензимі».

Переступивши поріг прохідної, ми зрозуміли, що потрапили в інший світ - світ дріжджів. І вже готові розповісти вам всі секрети…

Практикантів-біотехнологів зустрічає ФФ «Дарниця»

Фармацевтична фірма «Дарниця» відкрила свої двері для студентів   IV-го курсу кафедри біотехнології і мікробіології факультету біотехнології та екологічного контролю для проходження практики. Вони отримали нагоду потрапити у справжнісіньке царство виробництва ліків.

Зустріла студентів працівник фірми Лаврик Ольга В’ячеславівна. Вона з радістю розповіла історію фірми «Дарниця», структуру та багато іншого. Історія фірми починається 1930 року, а вже сьогодні завод входить у топ-лідерів по виробництву ліків в Україні. Наприклад, за рік на «Дарниці» було виготовлено 4,2 мільярди таблеток, 460 мільйонів ампул, 50 мільйонів туб м’яких лікарських форм, 30 мільйонів флаконів стерильних антибіотиків та  15 мільйонів флаконів інфузійних розчинів.

Життя і мета біотехнолога. Як біотехнологи «борщагу» підкорювали

Не встигли ми відійти від новорічних свят, як настав цей день! День, якого кожен з нас чекав три з половиною роки! 15 січня – перший день практики. Не зважаючи на люті морози та далеку дорогу, ми – Ігор Ключка, Каріна Кондрашевська та Анастасія Сінченко, все ж подолали перешкоди та дісталися до місця призначення!

«Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» на перший погляд здавався нам таким загадковим, дивовижним, цікавим та неопізнаним. З тремтінням в ногах ми зробили перший крок до пізнання цього «зачарованого» місця – зайшли до пропускного пункту, де нас з посмішкою на обличчі зустріла працівник Відділу роботи з персоналом Анна Олександрівна. Саме вона приділила нам всю свою увагу та відкрила нам такий загадковий світ «Борщаги».

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Студенти-біотехнологи рекомендують