Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Наші випускники - наша гордість

Наші випускники на варті контролю якості лікарських засобів

Марина Кукса – випускниця НУХТ (Факультет біотехнології та екологічного контролю) за спеціальністю «Промислова біотехнологія» у 2012 році.

Початком кар’єри стала робота на посаді лаборанта в ПрАТ «БІОФАРМА».

Потім в 2014 р. долучилася до колективу ТОВ «АСТРАФАРМ» на посаду інженера-технолога.

З 2017 року і по цей час працює начальником відділу контролю якості ТОВ «АСТРАФАРМ» – вітчизняного підприємства, яке вже 20 років поруч з українцями на варті здоров’я. Виготовлення лікарських засобів – основний напрям діяльності підприємства. Ліки, що виробляється компанією «АСТРАФАРМ» – безпечні, спричиняють мінімум побічних ефектів і обов’язково проходять усі необхідні клінічні дослідження.

Де готують універсальних біотехнологів?

Професія інженер-біотехнолог є надзвичайно перспективною, зважаючи на її універсальність. Забезпечити якість і безпечність харчових продуктів, зменшити навантаження на довкілля з боку великомасштабного сільського господарства та підвищити якість сільськогосподарської продукції, вилікувати захворювання й продовжити життя людині, налагодити отримання альтернативних джерел енергії – і це ще далеко не повний перелік можливостей біотехнологій. За бажанням, біотехнолог присвячує себе винятково науково-дослідницькій діяльності. У такому випадку він може голосно заявити про себе усьому світу, зробивши значиме відкриття, скажімо, в області генетичної або клітинної інженерії.

Порада випускника – допомога абітурієнту!

Усім привіт, мене звати Тетяна Підгерська і сьогодні я хочу поділитись своїми враженнями від навчання на кафедрі біотехнології і мікробіології у НУХТ.

Звертаючись до абітурієнтів, хочу ще раз наголосити, що вибір майбутньої професії – це один з найважливіших кроків у Вашому житті! Обираючи ВНЗ для вступу та відвідуючи різноманітні сайти університетів у пошуку інформації для вибору професії життя, я у жодному з них не натрапляла на дійсно щирий відгук самих випускників про те, чим саме навчання було для них корисним. Тому наразі дуже хочу бути однією з тих, чиї враження допоможуть здійснити свій доленосний вибір у житті.

У 2021 році я отримала диплом бакалавра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» ОПП «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна». Під супроводом наукового керівника доц., к.т.н. Карлаша Ю.В. здобула перемогу у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, написавши роботу на тему: «Біотехнологія отримання ферментного препарату лакази для вибілювання та обробки текстильних виробів».

Успішні біотехнологи – гордість кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ!

Мене звати Євгенія Моторна. Я закінчила своє навчання на факультеті біотехнології та екологічного контролю НУХТ в 2015 році. Отримавши диплом, я вирішила обрати для себе напрямок роботи в дослідницьких лабораторіях, оскільки за кілька років практичних робіт на кафедрі біотехнології і мікробіології зрозуміла, що це мені подобається найбільше.

Першим місцем моєї роботи стала лабораторія фізико-хімічних властивостей Чорнобильської зони відчуження. Я отримала посаду хіміка та одразу ж зрозуміла, що мені стане в пригоді і органічна, і неорганічна хімія, фізика, навіть вища математика (хоча під час студентства запитання типу "Чи комусь в житті ця "вишка" знадобилася?" лунали під час кожної лекції) та ще потроху з багатьох інших дисциплін.

Магістратура БТЕК – крок до успішного майбутнього!

Ось і прийшов час підбити підсумки такого тривалого, але надзвичайно важливого періоду у житті кожної людини – навчання в університеті. За 5 з половиною років у студента є час, щоб зрозуміти, чи подобається йому обрана спеціальність, спробувати себе не тільки у навчанні, а й у культурно-масовому житті факультету і наостанок вирішити, чи пов’язувати своє майбутнє життя з обраною професією. Про наших цьогорічних випускників-магістрантів можна з впевненістю сказати, що вони по максимуму використовували свої можливості під час навчання на факультеті «Біотехнології та екологічного контролю».

Отже, продовжуємо цикл публікацій про наших найкращих випускників 2023 року.

Чиста вода – робота рук випускників-біотехнологів!

Рада вітати усіх студентів, викладачів та гостів на офіційному сайті кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ!

Мене звати Роженко Анастасія Вячеславівна! І сьогодні я хочу трішки поділитись своїми позитивними враженням про студентські роки у НУХТ.

У 2023 році я отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» ОП «Фармацевтична біотехнологія» успішно захистивши дипломну роботу на тему: «Біотехнологічні аспекти одержання бактеріальної наноцелюлози для протиопікової терапії» під керівництвом к.т.н., доц. Воронцова Олександра Олександровича.

Пишаємось випускниками! Вперед до нових досягнень!

Навчання в магістратурі – це важлива ступінь в освітньому процесі, яка дозволяє студентам поглиблено відпрацювати обрану спеціальність та отримати необхідні знання та навички для подальшої професійної діяльності. В магістратурі студенти мають можливість працювати зі спеціалістами у своїй галузі, брати участь у наукових дослідженнях та проводити власну дослідницьку роботу, яку потім демонструють у дипломній роботі.

Навчання в магістратурі на факультеті БТЕК – це велика відповідальність, а також і чудова можливість розвинути свої можливості та отримати цінний досвід.

Біотехнологія – наше сьогодення та майбутнє!

Ось і скінчилось навчання в університеті. Завершення навчання на кафедрі біотехнології і мікробіології для кожного випускника-магістранта – це важливий та хвилюючий момент у житті. Отримавши знання та навички, кожен прагне знайти своє покликання в сфері біотехнології. Довівши свою ефективність у багатьох галузях, біотехнологія по праву вважається наукою майбутнього, адже може допомогти вирішити багато глобальних проблем, що надихає нас надалі розвиватись в цій сфері.

Отже, продовжуємо цикл публікацій про наших найкращих випускників 2023 року.

Анастасія Роженко (хімік по питній воді та стічним водам у ТОВ «Пивоварня Зіберта» (м. Фастів):

Пишаємось нашими випускниками! Вперед до нових мрій та звершень!

Ось і підійшов до свого завершення черговий навчальний рік магістрантів-біотехнологів Національного університету харчових технологій. Розділ «Повна вища освіта» книги життя практично дописано. Навчання в магістратурі було нелегким: повномасштабна війна в країні, постійні відключення електропостачання, щоденні тривоги та переживання за наших захисників. Незважаючи на ці перепони, наші випускники впевнено крокують у доросле життя та реалізують себе у різних галузях за рахунок знань, отриманих під час років навчання.

Отже, продовжуємо цикл публікацій про наших найкращих випускників 2023 року.

Біотехнологи – це наше майбутнє!

Ось і настав цей довгоочікуваний та вирішальний момент – захист магістерського диплому та випускний. Далі нас чекає невідоме, але світле та цікаве майбутнє, а позаду залишились найтепліші спогади про щасливі студентські роки. Здається ніби вчора, ми прийшли вперше до університету, а сьогодні вже необхідно робити перші кроки в професії і будувати кар’єру.

Отже, продовжуємо цикл публікацій про наших найкращих випускників 2023 року.

Підгерська Тетяна (біотехнолог з мікроклонального розмноження рослин in vitro лабораторно-виробничого комплексу FARMER.UA):

Наші таланти

Нещодавно відбувся довгоочікуваний захист магістерських кваліфікаційних робіт. А випускники досі не можуть повірити: «Невже промайнули ці півтора роки навчання на магістратурі!». Ніби недавно вступали до університету, вперше ступали на його поріг. Час був нелегкими, хоч і промайнув швидко. З одного боку – карантинні обмеження, з іншого військовий стан у країні. Але наші випускники вміють брати себе в руки та концентруватись на поставленій меті. Так, вже з перших тижнів вступу на магістратуру, студенти починали плідно працювати над обґрунтуванням теми магістерських робіт, займатись пошуком актуальних наукових досліджень та змістовних англомовних статей, що бувало ой як нелегко, проводили наукові досліди. Але студенти впорались із черговим кейсом!

Отже, продовжуємо цикл публікацій про наших найкращих випускників 2023 р.

Нові горизонти

Підходить час, коли шість років навчання буде за плечима. Від цієї думки стає сумно і радісно водночас, з однієї сторони ти навіть не уявляєш, як жити далі без лабораторних, курсових та дипломних робіт, але з іншого боку перед нами відкриваються величезні перспективи та можливості кар’єрного росту в області біотехнології та фармацевтичній галузі. Ми досягли своїх вершин у навчанні, здобули масу корисних та практичних навичок і можемо з гордістю йти у світ біотехнологічних та фармацевтичних гігантів та підкорювати нові горизонти.

Отже, продовжуємо цикл публікацій про наших найкращих випускників 2023 р.

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Про кафедру Наші випускники - наша гордість