Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Освітня програма "Промислова біотехнологія"

Біотехнологія сьогодні стрімко розвивається в сегменті сільського господарства, виробництва біологічно активних добавок та «зеленої енергії». Велика кількість регіональних підприємств спрямовують свої потужності для забезпечення регіональних фермерських господарств недорогою та якісною продукцією для стимуляції рослин, захисту рослин і тварин у вигляді концентратів, а також переробки відходів сільськогосподарських господарств для одержання екологічно чистої енергії.

У Вас є унікальний шанс реалізувати себе як підприємця та зайняти сегмент ринку по виробництву препаратів та засобів для потреб сільського господарства!

Підготовка магістрів за освітньою програмою «Промислова біотехнологія» ґрунтується на проведенні наукових досліджень і орієнтована на підготовку фахівців для науково-дослідної діяльності, для роботи в галузі наукоємних біотехнологій та біоінженерій.

Отримавши диплом магістра за освітньою програмою «Промислова біотехнологія» Ви також можете влаштуватись на підприємства та в організації, що мають наступні спрямування:

  • біотехнологічні та біохімічні виробництва;
  • підприємства харчової промисловості;
  • заклади санітарного і екологічного нагляду;
  • підприємства, що спеціалізуються на випуску харчових добавок, препаратів для ветеринарії, біодобрив тощо;
  • контрольно-виробничі лабораторії;
  • центри сертифікації продукції;
  • науково-дослідні організації, які займаються такими перспективними напрямками біотехнології, як створення пептидних та амінокислотних конструкцій, трансгенних мікроорганізмів, рослин і тварин, розробкою конструкцій із застосуванням біомолекул (біосенсори, біоелементи) тощо.

Запрошуємо Вас здобути другу сучасну професію, яка дасть змогу кардинально змінити життя чи рости кар‘єрно!

Ми чекаємо саме на Вас!

Ви знаходитесь тут: Вступникам Друга вища освіта (1,5 роки навчання) Освітня програма "Промислова бітехнологія"